“Англійська? А воно мені тре?…” або з чого почати вивчення. Випуск 1


goal

Дорогі читачі, НЕ ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ… якщо вона вам не потрібна! Купа народу без неї якось живуть, і ви проживете.

“Що це він меле?” – скажете ви, – “без англійської сьогодні ж нікуди, тому й я повинен її знати!” Відповім. Якщо у вас немає конкретної мети, де її застосовувати, то ви її забудете за пару років… Так-так, наша пам’ять так влаштована, що знання, які не застосовуються, забуваються, щоб звільнити місце для більш актуальних знань. Більше того, ви не зможете довго мотивовутати себе до вивчення, якщо мета розмита.

Мене багато разів питали, з чого почати вивчати англійську мову. Моя відповідь – з питання до самого себе “А воно мені треба?” Якщо відповідь “Ні”, далі можете не читати. Якщо так, друге питання – “Для чого вона мені?”
what_for

Багато людей хочуть знати англійську мову. Не так багато людей знають, для чого вони хочуть її знати. Повинна бути конкретна мотивація. “Англійську знати престижно” – це не мотивація. “Без англійської сьогодні не проживеш” – не мотив. Вірніше, на такому мотиві ви довго не протримаєтеся – почнете вивчати, побачите, що дорога до опанування мовою не встелена рожевими пелюстками, а досить нелегкий труд, і за пару місяців кинете. Бо мотив із самого початку був дуже розмитий. Наведу кілька прикладів конкретних мотивів, які можуть протримати вас на плаву до кінця.

1.

Виключно англомовне оточення, в якому знати англійську – це фактично питання виживання. Якщо ви живете, чи збираєтесь жити в англомовній країні – це ваша мотивація. Можливо, у вас ніколи не було бажання вивчати мову, але в таких обставинах ви мусите, бо інакше не знайдете пристойної роботи, діти не зможуть вчитися у школі, адже нічого не розумітимуть, тощо.

dont_understand

2.

Ви хочете розвиватися у своїй професії та бути завжди попереду конкурентів. Для цього потрібно багато читати. Англійська – це мова №1, на якій видаються книжки й публікацій у світі. Щоб їх читати, не чекаючи на переклад, треба знати англійську мову.

competitors

3.

Ви збираєтесь багато подорожувати. Англійська мова на теперішньому етапі історії – це мова міжнародного спілкування. Іншими словами, куди б ви не приїхали, є висока імовірність, що вас зрозуміють англійською.

travel

4.

Вивчення мов – це хобі або пристрасть (мій випадок). Якщо ви читали мій перший пост, то знаєте, що мене не потрібно заохочувати до вивчення мов. Я – достатньо самомотивований. Таких людей порівняно небагато і якщо ви не відносите себе до тієї категорії, то дивіться вище.

Passion

Отож, якщо у вас є чітка причина, для чого ви хочете знати англійську, читайте цей блог. А якщо нема… Все одно читайте, може знайдете.

keep-calm-and-study-english

Якщо бажаєте стати привілейованим читачем, отримувати на електронну пошту дописи та різні подарунки, то можете підписатися на мій блог.

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *