Duolingo або з чого почати вивчення англійської. Випуск 3


Увага новачкам!

Якщо ви бажаєте вивчати англійську, то можете почати з мого відео. Або можете робити це на непоганому безкоштовному (!) ресурсі, у якому є, зокрема, український інтерфейс та додаток для смартфонів – як для iOS, так і для Android. Ресурс називається Duolingo. Знаходиться він за адресою: https://uk.duolingo.com/.

duolingo_4

Вивчення мови тут побудовано в ігровій формі. За виконання завдань вам надаються ігрові “гроші” – лінготи, і ви просуваєтеся на вищі рівні (хоча програма побудована зверху-вниз, тому ви насправді просуваєтеся вниз ). Завдання з кожним разом стають складніші й складніші. Якщо грати щодня, без пропусків, то збільшується відрізок непропущених днів (streak). Чим довший цей відрізок, тим більше лінготів вам нараховується. За лінготи можна купувати переходи на вищі рівні або додаткові закриті рівні.

Колір рівнів, які ви пройшли, стає помаранчевим. Як ось тут ліворуч:

duolingo_1

Згодом, коли потрібно повторити пройдене, ці рівні стають іншого кольору і смужка ліворуч біля кожного кружечка стає коротшою. Як тут:

duolingo_2

Це значить, що цей рівень потрібно повторити. Щодня відкриваючи ресурс у браузері чи на телефонному додатку, треба дивитися чи “не ослабли” якісь рівні і краще повторити їх, перш ніж переходити до нових рівнів. Чим коротша смужка, тим більше часу пройшло з проходження цього рівня.

Ресурс також має соціальну складову – ви можете додавати друзів і змагатися з ними у вивченні тієї чи іншої мови (так, там не тільки англійську можна вивчати). Я на цьому ресурсі вже довший час вивчаю/повторюю німецьку. Можете запросити мене в друзі. Мій нік на Duolingo – yukhymster.

Щоб зареєструватися на ресурсі, натисніть сюди.

Відкриється ось таке вікно:

duolingo_3

Натисніть початок роботи, а відтак виберіть мову (Англійська). Далі ви можете, або “Розпочати тур“, або створити власний профіль. Для цього натисніть на кнопку вгорі праворуч. Заповніть свої дані та натисніть кнопку “Створити обліковий запис“. Все. Тепер при вході на сторінку, вас буде автоматично перенаправлено на вашу персональну сторінку, де ви можете почати/продовжити вивчати англійську мову. Першим ділом можете встановити собі денну норму вивчення. Для цього, праворуч у горі натисніть “Встановити мету“.

duolingo_5

І виберіть свою щоденну норму, в залежності від часу, який ви плануєте приділяти вивченню англійської – основи, простий, звичайний, середній, серйозний або складний:

duolingo_6

Все. Натисніть на логотип Duolingo вгорі ліворуч і вйо вивчати англійську. Всі подальші кроки детально пояснюються українською мовою, тому ви легко розберетесь, що куди.

Якщо вам цікаво, і ви бажаєте стати привілейованим читачем, отримувати на електронну пошту дописи та різні подарунки, то можете підписатися на мій блог.

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *