З чого почати вивчення англійської. Випуск 2


time-to-learn

Якщо у вас є мотивація, можна починати вивчати англійську. Перш за все треба пам’ятати, як я вже зазначав в іншому пості, що:

Вивчення мови потребує регулярності. Щонайменше 3 рази на тиждень, хоча б по півгодини. Найкраще – щодня, бодай по 15-20 хвилин. Чим заняття більш регулярні, тим ефективніше працює пам’ять і тим довше вивчене тримається в пам’яті. Тому відразу виділіть собі цей час у вашому щоденному графіку. Я особисто вчу мови зранку, коли п’ю каву – десь протягом 30-40 хвилин. Я себе давно до цього привчив, тому мені це не важко. Надіюсь, що й Вам буде неважко відмовитись від перегляду стрічок в соцмережах на користь більш потрібної справи . Спробуйте повторити цю рутину хоча б протягом 20 днів. Після цього продовжувати буде значно легше, а позбутися цієї звички – важче.

regular

Найкращим часом для вивчення мови є той час, коли ваш мозок найефективніше працює. У кожного цей час різний. У мене особисто – це з 11 до 13 дня. Але в цей час я працюю на роботі, і майже завжди зайнятий робочими справами, тому вибрав інший час, коли мій мозок працює не так добре, як в обід, але все одно непогано. У вас це може бути рано вранці, або пізно ввечері. Ви самі знаєте краще. Просто подумайте та згадайте, коли протягом дня у вас набагато краще виходить робити різноманітну розумову роботу – програмувати, розв’язувати математичні завдання, писати вірші, складати фінансову звітність тощо, і пожертвуйте трохи цим часом на вивчення мови.

Де знайти час?

1.

Я особисто зауважив, що інколи занадто багато свого часу витрачаю на перегляд стрічок у соцмережах та читання політичних новин і оглядів. Тому, я відписався від багатьох новин (повикидав зі свого переповненого Feedly, Facebook та Twitter усі відповідні підписки) Час відразу з’явився, у який я можу займатися дійсно тим, що приносить користь.  Щоб чогось досягнути у житті, часто потрібно відмовитись від того, що нас відволікає на шляху до мети.

Time-Management-Pie-Chart-Clock

2.

У добі лише 24 години. Треба дивитися, де можна викроїти “зайві” години на потрібне заняття. Можливо, раніше вставати вранці. Зранку взагалі час чудовий, коли всі домашні (і сусіди, що роблять ремонт) сплять, у хаті (та й у голові) тихо й затишно і нічого не відволікає від улюбленого зайняття. Пізній вечір для мене не підходить, бо голова після робочого дня не так добре варить (та й сусіди за стіною можуть заважати).

morning

3.

Менше грати в ігри. Якщо ви затятий ґеймер, то самі знаєте, куди у вас іде багато часу і де можна його трохи “запозичити.” Я не закликаю відмовитися від ігор повністю – інколи можна прокачати свого перса 71 рівня в “лінійці” та взяти участь у клановому заході . Але подивіться, скільки у вас на це йде часу, і поміркуйте – може я міг би за цей час підтягнути свою англійську, чи прокачати скіли у реальному житті, а не у віртуальному (hey, rpg-fans, u know what I mean  )?

level_up_your life

Якщо вам цікаво, і ви бажаєте стати привілейованим читачем, отримувати на електронну пошту дописи та різні подарунки, то можете підписатися на мій блог.

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *